Rekrutacja Uczniów do I klas II LO

3. Charakterystyka klas pierwszych
  4. Terminarz rekrutacji
  5. Kryteria rekrutacji do klas 1 a, c, d, e, f
  6. Kryteria rekrutacji do klasy 1 b (oddział medyczny - dwujęzyczny: język angielski poziom dwujęzyczny, przedmioty nauczane dwujęzycznie biologia i historia)
  7. Kryteria rekrutacji do klasy 1 g (oddział międzynarodowy - realizujący program matury międzynarodowej, język wykładowy - angielski)
  8. Rekrutacja do międzyoddziałowych grup języka niemieckiego DSD - język niemiecki poziom dwujęzyczny - podanie
  9. Rekrutacja do międzyoddziałowych grup języka chińskiego
  10. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 b oraz przykładowy test
  11. Wymagania na sprawdzian kompetencji językowych do klasy 1 g oraz przykładowy test
  12. Regulamin rekrutacji
  13. Strona elektronicznego Naboru 2022
  14. Wzory dokumentów: wniosek o przyjęcie do klasy I, oświadczenie – samotne wychowywanie, oświadczenie – wielodzietność.
  15. Deklaracja wyboru drugiego języka, realizacji rozszerzonego programu nauczania języka niemieckiego DSD, religii, etyki, wyboru obowiązkowych lub dodatkowych przedmiotów
  16. Wykazy punktowanych w rekrutacji 2022 osiągnięć naukowych, artystycznych i sportowych

Uwaga:

• Termin rekrutacji do klasy 1b (oddziału medycznego-dwujęzycznego) oraz klasy 1g (oddziału międzynarodowego) jest inny niż do pozostałych klas w liceum, czyli składnie wniosków o przyjęcie od 16 do 31 maja 2022 r.
  • Składanie podań o przystąpienie do sprawdzianu kompetencji językowych z języka niemieckiego (dotyczy kandydatów do międzyoddziałowych grup z rozszerzonym programem nauczania DSDII) do 31 maja 2022 r.

Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły

- to najlepsze miejsce dla Ciebie.

DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

15 marca 2022 r.